Integracja Evernote Teams + Microsoft Teams

Zrzut ekranu integracji Evernote z Microsoft Teams

Usprawnij współpracę i podnieś produktywność zespołu, gromadząc ważne informacje w uporządkowany sposób i z łatwym dostępem z każdego miejsca.

Uzyskaj integrację z aplikacją Skontaktuj się z działem sprzedaży

Zrzut ekranu integracji Evernote z Microsoft Teams

Łatwiejsza praca zespołowa

Jako że najlepsze wyniki pracy Twojego zespołu nie są przechowywane w jednym miejscu, Evernote Teams umożliwi wam dostęp do wszystkich treści bezpośrednio w wątkach czatu. Dzięki temu będziecie mogli nadać konwersacjom więcej kontekstu, zamienić pomysły w działania i sprawdzić, dokąd zaprowadzi was usprawniona komunikacja.

Czego się spodziewać

Wszystko w jednym miejscu

Łatwe wyszukiwanie, odzyskiwanie i udostępnianie wszystkich zapisanych treści — od rozmów, przez badania, po protokoły ze spotkań i inne — aby wszyscy mogli na bieżąco korzystać z tych samych informacji.

Lepsza komunikacja

Poznajcie pełny zakres projektu, rozmawiając na czacie i mając dostęp do notatek w Evernote Teams w tym samym czasie. Ponadto w ramach rozmowy zespołowej można udostępniać zarówno notatki osobiste, jak i publiczne.

Współpraca w dowolnym miejscu

Przypinając notatkę do konwersacji, uzyskacie pełny dostęp (łącznie z możliwością edycji) do jej treści w jednej karcie, dzięki czemu nie będziecie musieli przełączać się między aplikacjami i zawsze będziecie na bieżąco z tematem, gotowi do błyskawicznego przejścia od sesji czatu do sesji pracy.

Evernote integruje się z Outlookiem

Zapisujcie e-maile bezpośrednio w notatnikach, a następnie jednym kliknięciem udostępniajcie zawartość z konta Evernote Teams przy użyciu programu Outlook. To najprostszy sposób, aby upewnić się, że ważne konwersacje zostaną zapamiętane i łatwo będzie je znaleźć, co pozwoli wam podjąć odpowiednie działania.

Korzystasz z Evernote w pracy, ale nie z Evernote Teams?

Dowiedz się, jak najlepiej wykorzystać tę integrację, rozmawiając z naszym doświadczonym zespołem sprzedaży.