Neden Evernote?

Evernote, kullanıcıların kendileri için en önemli şeylere odaklanmalarına yardımcı olur. Evernote, fikirlerin cevaplara dönüştüğü, kullanıcıların günlük yaşamlarını organize ettiği ve ekiplerin birlikte oluşturup paylaştığı yerdir.

225 milyon kullanıcının en önemli düşünce ve fikirlerin beşiği olarak neden Evernote ürünlerine güvendiğini öğrenin.

Her Şeyi Kaydedin

Her şeyi kaydedin

Notlardan fazlasını sunan Evernote, özel anlardan işle ilgili projelere, her şeyi depolayabildiğiniz ve her şeyin daima güvende, koruma altında ve ihtiyaç duyduğunuzda ulaşılabilir olduğunu bildiğiniz yerdir.
Her şeyi senkronize edin

Her şeyi senkronize edin

Evernote, masaüstü bilgisayarlar, akıllı telefonlar ve tabletler de dahil olmak üzere tüm cihazlarınızda otomatik olarak senkronize olur. Fikirlerinize, fotoğraflarınıza ve kırptığınız öğelere, nerede olursanız olun her zaman erişebilirsiniz.
Her şeyi paylaşın

Her şeyi paylaşın

Doğum günlerinden şirket toplantılarına, arkadaşlarınızı, ailenizi ve ekip üyelerini her şeyden haberdar edin. Herkesi aklınızdan geçenler üzerinde birlikte çalışmaya davet edin.

Başlangıç Fikirleri

Evernote'un size ve ekibinize işinize odaklanma ve daha iyi çalışma konusunda çeşitli şekillerde nasıl yardımcı olabileceğini keşfedin!
Her Şeyi Hatırlayın

HER ŞEYİ HATIRLAYIN

Bir notla sadece metin yazmaktan fazlasını yapabilirsiniz. İşte size önemli olan şeyleri yakalamanız için 9 yol.
Yaratıcı Olun

YARATICI OLUN

Yazarlar, müzisyenler ve başkalarının içlerindeki yaratıcılığı ortaya çıkarmak için Evernote'u nasıl kullandığını öğrenin.
Ekibinizi Bir Araya Getirin

EKİBİNİZİ BİR ARAYA GETİRİN

Aynı sayfaya mı geçmeniz gerekiyor? Evernote Business'taki Çalışma Alanları, ekipleri senkronize tutar.

Ekipler ve kişiler için oluşturuldu

İhtiyaçlarınıza uygun olan Evernote çözümünü bulun.
Evernote Basic
Ücretsiz
Harika notlar alın
EN POPÜLER
Evernote Premium
$7,99 / Ay
Her şeyi organize edin
Evernote Business
$14,99 / Kullanıcı / Ay *
Ekip olarak bir araya gelin
*en az 2 kullanıcı
Evernote, kişilerin ve ekiplerin fikirleri ve ilhamları asla unutulmamak üzere yakalamalarını sağlamak için oluşturulmuştur. Evernote'un başkalarının birlikte daha iyi çalışmasına nasıl yardımcı olduğu ve sizin için aynısını nasıl yapabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.